| Qw3sT a întrebat:

Buna TPU !
Imi ziceti si mie cateva servere private de metin2:
-Fara hamachi
-In limba romana
-In care se pot efectua donatii prin SMS sau cartela reincarcabila.

Dau FUNDA + VOT

Răspuns Câştigător
| Dark13 a răspuns:

Http://energymetin2.com/ uite sitel este foarte fain lv maxim 250 eu atata am este super si joaca multi rate 500 dar cresti bine sunt inele de exp :D foarte tare apucate

5 răspunsuri:
| DarkAngell a răspuns:

Metin2 energy

| eduard55882 a răspuns:

Metin2 Oriental( e inchis acum dar revine peste o luna)winking

| Qw3sT explică:

Eduard01=am incercat deja, si nu-mi place...
DarkAngell=imi poti da si un site?

| Qw3sT explică:

Dark13=Daca l-as putea descarca m-as apuca... cand dau acolo sa descarc apare asa : ERROR: Login failed. Password incorrect or account not found. (221a75e5)...

| Qw3sT explică:

Nu pot sa-l descarc, nu-l pot descarca de pe alt site?