| FaraNume_1062 a întrebat:

Imi ziceti va rog iste servere private de metin2 fara hamachi sau ziceti-mi daca e cu hamachi retele hamachi si parola, de exemplu mt2 parola 123456
(exemplu) ziceti toate retelele de hamachi la cele cu hamachi! Pe orice limba in afara de italiana? Si puneti si siteul official al jocului!
P. S.: Stiu ca am mai pus intrebarea aceasta, dar acolo am ales deja raspunsul castigator!
Funda pentru cele mai multe si bune servere!

1 răspuns:
| SuKi2KirAi1 a răspuns:

Metin2 Guabina (daca vrei sa ma adaugi la prieteni ma numesc samana12345)si Metin2 Blacknight (iar aici daca vrei la prieteni adauga pe daniel443)