| Jeleuuuuuuuuuu a întrebat:

Insirati-mi si mie niste jocuri, action-adventure. Dar in sepcial stealth. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Jeleule, ce sistem ai mai exact?

Incearca urmatoarele jocuri stealth:
Thief 1/2, Thief Deadly Shadows, Splinter Cell 1/2/3, Hitman 1/2/3, Hitman Blood Money, Sniper Elite, Chronicles of Riddick Escape from Butcher Bay, Manhunt, Hidden and Dangerous 2, Deus Ex Invisible War, Deus Ex Human Revolution, Prince of Persia The Two Thrones, No One Lives Forever 1/2, Rainbow Six 3 Raven shield

| Jeleuuuuuuuuuu explică (pentru Andrei7520152):

Pai vreau jocuri mai noi. Mai bune cu grafica. Sistemu meu e cam asa :
Processor : Intel core i3-2130 CPU 3.40 GHz

Ram : 6 gb

Placa video: Geforce gt 630

| Andrei7520152 a răspuns (pentru Jeleuuuuuuuuuu):

Deus Ex Human Revolution, Sniper Elite V2, Hitman Absolution, Assassins Creed (oricare, mai toate sunt la fel). Anul viitor va fi lansat Thief 4
wiki http://en.wikipedia.org/wiki/Category:Stealth_video_games