| Radu_Alex_1986 a întrebat:

Buna TPU joc minecraft si vreau si eu niste servere fara cont premium si stiti cand intrati va arata nu stiu ce cu /login parola dati-mi si parola aia de la server multumesc cel mai bun funda

1 răspuns:
| Bovisio a răspuns:

Buna! Uite aici un site de unde poti gasi servere de Minecraft romanesti. http://www.gametracker.com/search/minecraft/RO/
Iar faza cu /login nu este parola serverului este parola pe care o alegi tu pentru acel server, adica cand intri pe un server cu un nume x trebuie sa scrii /login sau /register parola ta, parola ta de 2X depinde cum scrie in chat.Iar cand vei intra din nou pe server scrii /login parola ta o singura data. Tine minte sa intri cu acelasi nume x.Altfel vei primi ban pentru multi-cont.
Sper ca am fost de ajutor!