| GymmyCool a întrebat:

Buna TPU joc stardoll si a aparut academy si am o misiune cu inimi am inteles ca trebuie sa le cer la jucatori asta am inteles dar exista un portofoliu unde sunt inimile? sau daca puteti sa imi explicati cum sa o fac mai clar. Multumesc FUNDA

Răspuns Câştigător
| alexiascumpi a răspuns:

Da,exista un portofoliu unde primesti inimi pentru anumite realizari.Ca sa primesti inimi te duci pe chat si rogi personajele sa-ti dea inima la portofoliu.Am si eu o intrebare pentru tine:Cum te cheama pe stardoll?

| GymmyCool explică (pentru alexiascumpi):

BuzBuz_Buzz joc de 2 zilebig grin lv 9big grinbig grin

| Rocsy_Roox_1995 a răspuns (pentru alexiascumpi):

Ma poti ajuta si pe mine, cu o inima pe stardoll
RoxiiElla numele pe stardoll

13 răspunsuri:
| Pikaciuuu a răspuns:

Pai de obicei cu asta se confrunta multi. Ca nu isi gasesc portofoliile happy Portofoliul il gasesti la sarcini thinking adica dai click pe sarcina, apoi in stanga itit apar 3 chestii thinking si dai pe prima si acolo vezi cat mai ai de facut din academie, cate inimi ai etc. Dar cei care te voteaza stiu unde trebuie sa dea inimi :* De exemplu intra la mine [ dyenutza1999 ] si da`i la yearbook si ai s avezi ca unde trebuie sa ma votezi iti apare o inima mov pe o poza big grin dai click pe ea, si in sus iti apare iar o inima, si acolo votezi :*

| GymmyCool explică (pentru Pikaciuuu):

Da stiu unde e portofoliul doar ca eu le cer si cand mi le da apar pe mine dupa incerc sa dau clik si dispar si dau la portofoliu si nu imi arata ca am primit zice tot 0 inimioare ce sa fac?

| Pikaciuuu a răspuns (pentru GymmyCool):

Pai poate nu te voteaza nimeni! Ai rugat pe cineva sa te voteze? Ca voturile alea nu cad din cer straight face

| GymmyCool explică (pentru Pikaciuuu):

Aha. Daca tot vrei sa stii le-am cerut si am rugat. Si nu cad din cer nu incepe cu din astea ca ma scarbesti sti...

| Pikaciuuu a răspuns (pentru GymmyCool):

Aia cu,, nu cad din cer " era o vorba raised eyebrows nu trebuie sa te superi big grin Dam link`ul sa vad daca te votez eu poate iti apare thinking macar incercam thinking

| Lambda a răspuns:

Cum pun o poza in portofoliu? Trebuie sa pun una pentru ca asa scrie in a treia cerinta de cand intri prima oara in academia stardoll si nu stiu cum!

| GymmyCool explică:

Nu multumesc n-am nevoie de ajutorhappy

| anca118 a răspuns:

Facem schimb de inimi? Al meu este anca112

| alexiascumpi a răspuns:

Imi place sa vad ca ti-am fost de ajutor.
Dar imi dai si mie numele tau de pe stardoll?

| Valeriaa_Valeria_1998 a răspuns:

Hei. poate cineva sa-mi dea si mie o inima. dau back. lercik_kiss4. mersi:*