| sica2 a întrebat:

Buna TPU ma numesc alex si am un pc foarte bun care ma costat cam vreo 28 de milioane si mi-e frica sa nu mi se strice il am de 4 ani si azi dimineata cand l-am aprins facea un zgomot asemanator cu cel a masini de spalat ca un motor si nu stiu de la ce e, dar banuiesc cai de la praf ca nu l-am curatat de 4 ani si cred care praf in el, ofer funda celor care stie de la ce este

1 răspuns:
| danutyqwe a răspuns:

Curata-l rapid de praf, dai procesoru cu pasta, si zgomotul ala e probabil de la un cooler care atinge ceva