| boss97 a întrebat:

Salut.De azi de la amiaza aud un fel de zgomot in laptop,dupa ce i-am curatat ventilatorul de praf,asemanator unui motor auto pe benzina, oare ce ar putea sa fie?

Răspuns Câştigător
| AdyAl3xa a răspuns:

E de la hard 100% du hardul la suflat ca are praf de asta face urat! Sau poti incerca tu sa il sufli cu feonul!

| K0sti a răspuns (pentru AdyAl3xa):

laughing Are praf hardul? Hardul functioneaza in vid, goguta!

| boss97 explică (pentru K0sti):

Bai,deci pana la urma ce poate sa aiba? laughing

| K0sti a răspuns (pentru boss97):

Tot la cooler e ceva, nu l-ai montat bine, sau atinge ceva cand se invarte...ce crezi ca pot sa spun fara sa vad!

| Jipa95 a răspuns (pentru K0sti):

Nuu ca asa fac si eu cand se prafuie laptop-ul suflu pe hdd laughing)

Ai dreptate. Ori nu l-a montat calumea, ori a fost neglijent cand l-a curatat si a deplasat ventilatorul de pe ax.

5 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Cum l-ai curatat?