| ZzAlx a întrebat:

Buna TPU, Ma numesc Alex am 14 ani,fac parte din comunitatea LGBT,Caut pe cineva cu care sa ma joc jocuri precum:Roblox, Minecraft, Hellokity Caffè, Tysm!❤️

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

~Ma nunesc Alex am 14 ani, fac parte din comunitatea LGBT, Caut pe cine-va cu care... ~

Alexică mamă, nu cumva ai tu lecții pe mâine? Poate la limba română?

| MihaiMB a răspuns:

Dacă te-ai fi jucat Metin2, mi-ar fi făcut plăcere. Din păcate, nu joc niciunul din jocurile pe care le-ai menționat.