| MirceaBBS a întrebat:

mama mi-a pus parola la pc direct din windows adica cum aprinzi calculatoru apesi F2 si apare un meniu. Ea de acolo a pus parola. Am windows xp si va rog sa ma ajutati cu un program sau ceva!

Răspuns Câştigător
| sSinGLe a răspuns:

Vrei sa scoti parola sau sa o afli?! Daca vrei sa faci ceva din aceste 2 optiuni ai nevoie de : -O rugaminte sa iti aprinda PC-ul si intra asa in bara de start, de acolo de unde stingi PC-ul acolo o sa apara Numele PC-ului [User-ului] si o poza in Stanga sau Dreapta
Apasa acolo si vezi ca o sa iti apara un meniu si dai pe
Create a password for your account sau
Edit a password for your account etc... dai acolo si apare parola CENZURATA o sa apara o casuta sau ceva sa vezi cum scrie parola accea si o sa iti arate parola NECENZURATA iar tu o vezi debifezi iesi de acolo si cand pleaca mama ta undeva tu intri rapid bagi parola si te joci pe PC, daca nu alta metoda
Incearca sa dai cu niste, ulei sa ungi putin tastatura putin sa nu se observe sau apa [ nu e chiar asa stralucit merge cu ulei mai bine] si stergel iar ea cand o sa tasteze parola o sa lase amprente iar cand o sa plece tu iei o bricheta cu lumina sau o lupa si o sa te uiti de amprente pe care taste a lasat urma si copiezi apesi si tu si ai aflat parolawinking Succes! Sper ca ti-am fost de ajutor
Aaa si nu uita NU INCERCA CU PROGRAME! POT FI TROIAN, KEYLOGGER SI ALTI VIRUSI DAUNATORI SISTEMULUI

fundita te rog?

1 răspuns:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Ai pus parola la BIOS si daca vrei sa scoti parola trebuie resetat du-te la magazin costa vreo 10 20 lei @!