| frozeNNN a întrebat:

Buna TPU.Mi-am downloadat un joc numit Loadout si cand il pornesc se inchide imediat si imi da o eroare : Failed to create depth texture. A DirectX error has occurred. Please try updating your driver from here. Am updatat driverul si am reinstalat jocul dar tot degeaba, aveti voi vreo idee.?

1 răspuns:
| Zangetsu a răspuns:

Poate nu ai bagat driverul care trebuie ca nu orice gasesti pe google este pentru placa ta video. Intai afla Producatorul si modelul placii video.