| anonim_4396 a întrebat:

happy
Mi-am facut un servar de minecraft prin hamachi si vreau sa joc cu un prieten dar el nu reuseste sa intre pe server am dat online mod false si este logat la canalul meu de la hamachi dar tot nu poate intra... Oare pentru ca eu am Windows 7 si el are xp?
Cel mai bun raspuns primeste funda happy

2 răspunsuri:
| S8N a răspuns:

Poti sa imi dai mai exact ce eroare are? Tu ai Premium sau joci Cracked? Rulezi un server Bukkit sau normal? Am nevoie sa raspunzi la intrebarile astea pentru a vedea care e problema.

| Gabor_Gabi_1998 a răspuns (pentru S8N):

Si eu am aceeasi problema, ma ajuti te rog add skype gabi. mihai36