| Emin3mSh0w a întrebat:

Mia-m descarcat metinul WP dar cand intru in el imi apare: Error:locale/de/locale_game.txt: line(1):[DELAY value; 10]. Apoi imi apare sa dau OK. Daca dau acolo imi apare:Traceback:Error: 'module' object has no attribute 'error'. Ce are? Dau funda daca ma ajutati sa imi mearga jocul.

3 răspunsuri:
| maie98 a răspuns:

Salut, cum ai rezolvat-o, ca am si eu problema asta.

| Emin3mSh0w explică (pentru maie98):

Pai uite daca ai windows8 iti apare cv cu nu pot explica dar iti apare o bara mai jos dai pe ea si run sau cv de genu

| Emin3mSh0w explică:

Nu mai conteaza am aflat ce are hahaha