| Motz_Andrei_1998 a întrebat:

Buna TPU.o intrebare as avea: de vreo cateva zile nu mai ma pot juca jocuri pe facebook..am instalat si dezinstalat flash player-ul dar tot nu imi da voie sa joc..imi spune sa instalez flsfh player-ul dar il am instalat pe laptop

1 răspuns:
| MihaelaDart a răspuns:

Instaleaza Java si fa un update la browserul pe care il folosesti si da un restart la laptop si vezi atunci daca isi revine. Daca nu merge, incearca sa dezinstalezi browserul folosit si reinstaleaza-l, uneori mai apar erori de la el. Daca folosesti Mozilla, incearca sa inlocuiesti cu Google Chrome, va merge la sigur (+Java).