| Andreeaioana1234 a întrebat:

AM si eu o intrebare, mi--m luat de curand o tableta aldro speed duo si as vrea sa ma joc farmville 2 de pe facebook, dar cand incerc sa accesez pagina cu ajutorul mozilei imi spune ca nu merge sa instalez Adobe flash player. Nu exista alta cale? Nu ma voi putea juca niciodata jocuri de pe facebook pe tableta?crying((
Multumesc!

2 răspunsuri:
| 4Tuning a răspuns:

Uite aici o aplicatie : https://play.google.com/......ps/details t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5hcHBzdmVyc2UucGhvdG9uIl0. happy

| Andreeaioana1234 explică (pentru 4Tuning):

Tot nu merge, daca scriu facebook, nici macar nu mi se incarca pagina mea, dapai sa maimearga si jocul sad