| Ayy123 a întrebat:

Buna TPU o sa fiu la subiect spuneti-mi jocuri care merg si pentru volan(nu conteaza firma eu am s2xseriox

Răspuns Câştigător
| CatalinCTKD a răspuns:

Need for Speed Carbon
Need for Speed Most Wanted
Need for Speed Underground 2
Eu in ele ma joc, sunt cele mai bune din seria Need for Speed si cele mai bune pentru volan! Funda?

| Ayy123 explică (pentru CatalinCTKD):

Vad ca esti nou in TPU dar daca se mai pune o intrebare ca asta poti spune asabig grinriver san francisco test drive world racing 2 nfs hot pursuit 2010 nfs on the run 2011 dirt1, dirt2, dirt 3, colin mcrae wrc 2011 asa ca funda!big grin

1 răspuns: