| shadowmaster12 a întrebat:

pe metin s-au adaugat cuferele ucenic, expert etc.am o intrebare pentru cunoscatori: din cufarul de la lv30 pica 5blessuri as vrea sa stiu daca se pot vinde in shop sau se pot pune in negot dau funda si va rog sa nu raspundeti daca nu sunteti siguri

Răspuns Câştigător
| DjKeeBaB a răspuns:

Salut, iti zic eu, nu se pot vinde in shopuri deoarece multi ar farma asa si s-ar imbogati, tot ce pica de la cuferele ucenic nu se poate vinde la shop.
Bafta!