| nExTwHo a întrebat:

Am o intrebare pentru voi, dar mai intai voi incepe asa:
Joc un metin pe care vreau sa iau de pe un cont un sihastru si sa-l pun pe alt cont. Partea complicata este ca nu il pot vinde in magazin, nu apare in negot chiar daca il pun pe respectivul player si nici daca ma fac "crud" si omor personajul nu pica din inventar.
Acum intrebarea mea este: Exista un bug cu care pot vinde in shop sau sa-l pot negocia in asa fel ca sa apara la negot?

3 răspunsuri:
| razvanytb a răspuns:

In primul rand conteaza ce metin2 joci, in al 2-lea rand ai incercat sa iei sihastru in inventar si sa dai clik cu el pe playeru-l din contul celalat?
A 3-a solutie si cea care facut mereu daca e GM de treaba vorbeste cu GM ca poate te ajuta el

| nExTwHo explică (pentru razvanytb):

Pai joc Eternity2-Online, am incercat si voi incerca, dar nu cred ca voi rezolva ceva cu GM-ul...

| nExTwHo explică:

Imi cer scuze pentru unele greseli de exprimare.