| vasrazvan27 a întrebat:

Pentru cei care joaca minecraft....stiti cum se pune(copie) o comanda pentru command block. Am vazut pe internet cum sa faci un hotel in 5 minute, si spune ca a lasat comanda pentru command block, in descriere, dar nu am stiut cum sa o copii.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copiezi toata comanda (tragi de chestia aia care iti apare cand dai peste litere,tragi pe toata comanda),dai Click Dreapta --> Copy

Intri in Minecraft, mergi la command block, intri in el si ti apasat tasta Ctrl si apesi odata tasta V in timp ce ti apasat Ctrl.

De fiecare data cand faci faza asta cu Ctrl+V, poti copia ce ai copiat cu mouse-ul. Daca tii apasat amandoua, vei spama ceea ce ai in Copy.

1 răspuns:
| Raicadorel a răspuns:

Dai click dreapta si va aparea printre alea copy api cand intri in minecraft in comand block dai iar click dreapt si paste daca nu merge asa atunci uitate pe tastatura daca vezi un buton care deasupra are doua foi de hartie pe ala dai sau pe cel cu o tabla si o foaie (eu am acele butoane poate tu nu)