| DragosGameru a întrebat:

Am un server de minecraft si e mult de lucru! Pe Youtube am vazut la un youtuber din strainatate ca avea un topor cu care seta blocurile, scria o comanda si se puneau cate blocuri voia el (setarea dintr-un capat la altul) daca stiti va rog sa-mi spuneti! daca se face cu un command block trimiteti link! am nevoie! Si inca ceva, dar fara sa va suparati! nu va voi da serverul! e in lucru

Răspuns Câştigător
| AdrianALT a răspuns:

Ai vrea sa te ajut la server? Am avut 5 servere hostate! Daca vrei zi-mi! Apropo comanda e // si iti trebuie pluginul WorldEdit