| MaiConteaza99 a întrebat:

Pentru cei care joaca stardoll am ajuns la academie la partea in care imi zice "Vizitează Suite-ul lui Alison și raportează prezentarea" nu inteleg ce trebuie sa fac straight face.Cea mai buna explicatie primeste funda.

2 răspunsuri:
| DutzaDiia a răspuns:

Nici eu nu stiu ce poate insemna asta. Cred ca prezentarea inseamna partea aceea de la Suite unde scrie informatii despre membru. Intelegi? Dar nu stiu cum trebuie evaluat.

| Georgiana_Marina_1998 a răspuns:

Trebuie să te duci la Alison in suite, şi în faţa la "cei mai buni prieteni ai lui Alison" apare "Adaugă ca prieten" în dreapta de tot ultima variantă e să raportezi bifezi să raportezi prezentarea, după aceea apeşi "continuă" de 3 ori la rând, iar după trebuie să scrii motivul pentru care o raportezi, apeşi iarăşi continuă, iar după trimite. Asta-i tot, sper că te-am ajutat. Fundă?!