| GuBeeBăăi a întrebat:

Pentru cei care joaca stardoll, vreau sa va rog ceva!
Cineva mi-a furat contul si a schimbat parola, si nu mai pot sa intru! Era cel mai bun cont al meu! Deci cum fac ca sa imi recapat contul? Va rog ajutati-ma, dau funda!(Scuzati categoria, e cea mai vizitata, si chiar vreau sa imi recapat contul ).

Răspuns Câştigător
| kitu2012crys a răspuns:

Pai sus acolo unde te loghezi trebuie sa scrii numele si parola si unde scrie names iti scrii numele si peurma forg password sau ceva de gen si o sa iti apara sa dai emailul pe care te-ai logat si intri pe email si iti da parola