| AnielAn a întrebat:

cine joaca stardoll am un cont de stardoll de 4 luni dar in ultimele zile imi aparea:"Nume de utilizator sau parola gresite" am mai patit asta in urma cu ceva timp dar dupa ce am mai intrat a mers. De data asta nu a mai mers si am decis sa intru pe contul surorii mele sa-mi vad contul, daca mai exista dar era schimbata si fata si casa si atunci am zis ca sigur mi s-a furat contul. As vrea sa sparg contul sau sa mi-l recapat si as vrea sa-mi spuneti cum il pot sparge sau daca mai pot face ceva, Multumesc!

1 răspuns:
| Diance a răspuns:

Nu poţi! Fă-ţi altul. Dacă aveai mail-ul băgat poţi să îl recapeţi dacă nu DRUM BUN!