| RorySan a întrebat:

Buna TPU.
Pentru jucatorii de Minecraft.
Stie cineva cateva moduri faine pentru survival?
Mersi mult!

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

Acestea nu sunt neaparat pentru survival, dar sunt foarte faine :
Better Foliage
MoCreatures
Iron BackPack
MCA (Minecraft Comes Alive) - aici satenii apar cu skinuri, ca si jucatorii obisnuiti.
ItemPhysic
Furniture mod
FairyLights
DecoCraft
Little MaidMod

Sper ca astea sunt suficiente, si sper ca te-am ajutat!

| RorySan explică (pentru Mayhem666):

Mersi mult
daca mai stii altele mai faine pentru creative
si o mica descriere sa stiu pentru ce sunt bune
mersi

| Mayhem666 a răspuns (pentru RorySan):

Nu prea mai stiu altele, mai erau cateva, dar nu imi mai amintesc descrierea lor, oricum nu era cine stie ce, alea pe care ti le-am lasat, le-am folosit si eu, si pe unele dintre ele inca le folosesc. Scuze, dar nu prea mai stiu altele. Poti sa intrii pe google si sa scrii minecraftsix si gasesti acolo moduri pexturepacks si mape si le descarci de acolo, gasesti si o mica descriere, si videoclipuri cu tutoriale cum se folosesc si despre ce sunt.

| RorySan explică (pentru Mayhem666):

Mersi pentri tot!

| Mayhem666 a răspuns (pentru RorySan):

N-ai pentru ce, si eu iti multumesc mult pentru fundita happy