| anonim_4396 a întrebat:

Peste 2 zile este ziua prietenei mele si as vrea sa-i fac ca si cadou un cod webkinz pentru ca stiu ca ar fi foarte, foarte fericita. Dar eu locuiesc intr-un oras mai mic si nu se gasesc animalute webkinz. Va rog din tot sufletul, daca aveti vreun cod webkinz nefolosit si nu va mai trebuie si daca ati vrea sa mi-l dati mie va-si fi recunoscatoare. Dau la schimb urmatoarele: 1.cont Lady Poupular nivel 13 cu animalut cumparat
2.cont Pandanda
3.cont StarDoll
4. un e-mail pe privat cu toate jocurile pe care le joc eu.
Voi nu trebuie decat sa alegeti si eu va voi trimite pe privat si va voi da si funda+vot. Multumesc aniticipat! Va pup!:*:*:*

4 răspunsuri:
| SlenderMan299 a răspuns:

Http://konturi.ro/parole/webkinz.com/ ia de aici. Funda si vot? De conturi n-am nevoie ca nu joc asa ceva.

| katherinekath9977 a răspuns (pentru SlenderMan299):

Pe site-ul care mi l-ai dat sunt doar coduri folosite