| Skylz a întrebat:

poate stiti sv acelea de cs 1.6 cu ammo pack zombie mod cu jetpack etc. si as vrea un hack pentru amo. plz dau fundahee hee

10 răspunsuri:
| wannabe a răspuns:

Nu exista.
doar adminul poate sa-ti ofere printr-o comanda ammo infinit.

| Skylz explică (pentru wannabe):

Mda... asta stiu dar adminul nu vrea sa imi dea ammo si daca ma pun sa fac eu singur o sa dureze mult si bine pentru ca pe sv. pe care joc eu se face greu ammo sad

| wannabe a răspuns (pentru Skylz):

Imi pare rau.dar asta-i jocul.astea sunt regulile. daca toti ar avea ammo infinit ce rost ar mai avea sa te joci, si sa ai un avantaj in plus?

| Iuliiiiii a răspuns:

Pai... nu exista hack de ammo. poti cere de la admin sau cineva sa iti doneze! Sau sa le faci singur! Funda

| MyNameIsKLAUS a răspuns:

Scrie in consola connect zombie.csneamt.ro este server cu ammo mult si este un proprietar foarte bun si intra si se joaca si cand intra da la toata lumea 100000000 ammo

| Mirel1337 a răspuns:

Poti dona ammo packs? Daca da si vrei hack la ammo, este simplu:
1)Intri pe server
2)Donezi prietenului tau pachetele de munitie
3)Scrii in consola retry
4)Ai aceleasi ammo ca la inceput.
Poti face asta la infinit, si cand ai terminal ii zic sa iti doneze jumatate.Amandoi iesiti cu castig. Funda? big grin

| Daki_Aldrit_2000 a răspuns:

Hello

| Daki_Aldrit_2000 a răspuns:

Amon

| Black-beauty_Blackbeauty_1978 a răspuns:

Pe ce sait trebuie sa intru pentru ammo packs