| Andrei_Gianni_1982 a întrebat:

Buna TPU poti sa-mi raspunzi la niste intrebari pentru a ma putea juca pe un server de SA-MP.Dau Funda
1. Care este level-ul minim pe care trebuie sa-l are un jucator pentru a putea fi jefuit? Dar tu ce level trebuie sa ai pentru a putea fi jefuit?
a) Level 5 si Level 3
b) Level 3 si Level 3
c) Level 5 si Level 5
2. Daca esti mecanic si cineva te cheama sa ii repari masina, cum procedezi?
a) Ii dai PM ca o sa il coste 100$, sa nu te duci degeaba.
b) Te duci si dai direct comanda (/repair) pentru o anumita suma.
c)Te duci la domnul care te-a sunat, faci roleplayul necesar situatiei si dupa dai comanda (/repair).
3. Forma lunga a urmatoarelor acronime - IC, OOC, PK, FK, PG, MG
a) In Character, Out of Character, Player Kill, Faction Kill, PowerGaming, MetaGaming
b) Inside Cropping, Out of Chilling, Player Kill, Faction Kill, Powergaming, Metagaming
c) In City, Out of Character, Player Kilograms, Fill Killings, Powergaming, Metagaming
4. In care dintre urmatoarele zone NU se poate comite o activitate ilegala?
a) San News Building, LS Police Department, LS Hospital, Ganton, Idlewood Gas Station
b) San News Building, LS Police Department, LS Airport, Ocean Doks, Dealership
c) BlueBerry Acres, El Corona, LS Hospital, LS Airport, San Andreas Sheriff Department
5. In timpul unei urmariri, cazi cu masina in apa si aceasta iti este distrusa. Ce trebuie sa faci in continuare?
a) Inot in larg, ma scufund, ma omor si ajung la spital si am scapat de ei
b) Dau /q si apoi revin cu o alta masina in urmarire
c) Ies din apa, ma predau sau incerc sa fug in speranta ca scap de ei
6. Daca cineva te ameninta OOC care ar fi ce-a mai corecta actiune?
a) Sa nu il bag in seama, iar in functie de amenintari sa il reclam.
b) Sa imi anunt baieti, sa il prindem il omoram si primeste CK!(Character Kill)
c) Sa il omor mereu cand il vad pe strada.
7. Ce inseamna Ninja Jack? Este permis asa ceva pe server?
a) Atunci cand ii furi cuiva masina fortat, fara roleplay doar apasant pe F/Enter. Este permis
b) tunci cand ii furi cuiva masina fortat, fara roleplay doar apasant pe F/Enter. Nu este permis
c) Atunci cand faci ca un Ninja si incepi sa omori multe persoane. Nu este permis
8. Ce trebuie sa faci in cazul in care cineva iti buseste masina?
a) Sa faci roleplay in functie de cat de grava e situatia.
b) Scoti arma si il omori pe respectivul.
c) Mergi in continuare ca si cum nimic nu s-a intamplat.
9. Ai voie sa ignori chat-ul OOC intr-o actiune roleplay?
a) Da, ai voie sa ignori chat-ul OOC intr-o actiune roleplay insa in cazul in care un admin iti cere anumite detalii pe acel chat trebuie sa-i raspunzi neaparat.
b) Da, ai voie sa ignori chat-ul OOC intr-o actiune roleplay.
c) Nu, ca poate tu faci non-rp si eu sunt un mare roleplayer si vorbesc pe /b.
10. Care este cea mai corecta varianta de a coopera cu un politist care te opreste in trafic?
a) Opresti masina, scoti actele din torpedou si i le prezinti.
b) Opresti masina, iar cand vine langa tine incepi sa-l injuri sau sa tragi cu o arma in el.
c) Continui sa conduci, iar daca te prinde folosesti comanda /q sau iti dai force crash.

1 răspuns:
| Mocanu_Tomas_1995 a răspuns:

1.)Cam 3-5 (A.)
2.) C.)
3.)Mg=mini-gun; PK=Parkare(cred de la factiunea TCC!) Pg=O arma cred; OOK=Este o comanda, de chat(Este un chat)(cred ca nu am mai jucat de mult, cine ma corecteaza SCUZE!)restul nu-mi dau seama
4.) a).
5.)b). CRED!
6.)a).
7.) A) Se mai spune si CJ =Car Jacekt(cam asa ceva)
8.) A.)
9.) A.)
10.) a.)