| ta5232545 a întrebat:

Puteti sa imi recomandati va rog niste jocuri? Nu vreau jocuri cu bataie, cu lupte, gen csgo sau gta. ceva gen minecraft, sims si sa fie multiplayer. Adica un joc in care sa faci case, sa mananci ..stiti ca in viata reala. Dau funda - multumesc! happy

3 răspunsuri:
| cosmyna1 a răspuns:

Deja ai descoperit simsul. Deci de ce ai mai avea nevoie de alt joc? Sa joci sims e minunat, mereu gasesti ceva nou de facut chiar daca ai mai jucat o groaza inainte.

| ta5232545 explică (pentru cosmyna1):

Da dar vreau sa joc multiplayer sad merge sims multiplayer?

| cosmyna1 a răspuns:

Nu, nu merge. Scuze, nu am vazut ca scrisesei multiplayer in intrebare. Imi pare rau, dar nu stiu nici un joc de genul.