| goodofwar09 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cea mai tare rasa de pe metin2.Sa fie cea mai buna in duel si daca va rog spuneti-mi si ce bonusuri sa pun si ce magii.

Răspuns Câştigător
| Motanul239 a răspuns:

Fiecare caracter are ceva aparte:
Ninja lupta rapid si se foloseste de abilitatea de a otravi inamicul
Razboinicul se bazeaza pe putere si in principal se foloseste de abilitatea de a-si face inamicul inconstient
Samanul are o uimitoare capacitate de a-si revizui viata fara a folosi licori
iar Sura are o putere fascinanta si o precizie de invidiat la nivel mare ajungand aproape invincibil pentru adversarii de nivel mai mic sau chiar pentru cei cu 1-2 levele mai mari.Se foloseste foarte tare de abilitatea de a incetini adversarii.

cand vine vorba de dueluri iti recomand sura sau razboinic desi si un ninja este folositor...in dezavantajul sau, ninja poate invinge numai adversari mai mici decat el sau egali atunci cand are un nivel peste 25.
Toate aceste ti le spun din proprie experienta dat fiind faptul ca sunt unul dintre faimosii GM pe serverul corum(metin2UK)dar am si caractere peste lvl40 pe metin 2RO.

2 răspunsuri:
| goodofwar09 explică:

Motanul imi dai id tau de mess?

| BungeeJumping a răspuns:

Cea mai buna rasa e sura pe black magic trebuie sa bagi pe iteme inteligenta