| goodofwar09 a întrebat:

Cine imi spune ce`a mai buna rasa in duel in metin2 In Pvp!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza rasa, contezea itemele, orice rasa o pate bate pe alta daca are iteme bune. Cei care spun sura magie neagra nu stiu metin, stiu si eu ca un sura magie neagr apoate face multe in duel dar stiu ca si celelalte carectere pot. Pa, pa.

| FrozendWindZ a răspuns:

Sura Battle Magic, dar trebuie sa ai mult int pe sura, semi om si critica si daca se poate si niste patrunzatoare ar fi perfect big grin asa aveam sura pe mage rupeam la 200 paia de 255 dintr-un skill

| FlorinBboy a răspuns:

Pvp sura magie neagra, nu-i prea face nimeni fata. Bine conteaza si ce iteme ai pe tine. Fa-ti bonusuri cu inteligenta si full sabie, pumnal, sageti, doua maini, si semi om sa ai.