| sebiuta99 a întrebat:

Spuneti-mi va rog un metin2 gen Metin2 Mage adica: level maxim 250, evolutii multe gen battle-sirius-baron-sfanta-... si armuri la fel si sa cresti foarte bine si sa faci repede bani. cel mai bun raspuns primeste funda +vot si restul raspunsurilor primsesc vot!

Răspuns Câştigător
| slowyhns a răspuns:

Singurul metin de genu' pe care il stiu este ''namours -mt2''. Din pacate e in limba franceza... Level maxim 255, foarte multe arme si armuri noi( din 20 in 20 de levele apare una noua). Faci bani destul de bine pe parcurs in timp ce cresti, cat despre nivel maxim...sa zicem ca iti ia in jur de 24-36 de ore sa dai de 255, depinde de clasa si ''talent''.
fundita?

| sebiuta99 explică (pentru slowyhns):

Le evolueez tot la 20 de lvl?

| slowyhns a răspuns (pentru sebiuta99):

Nu evoluezi pana la lv 240, doar ca le schimbi, ai o varietate mare de arme.
Din ce imi amintesc pana la lv 150 poti schimba arma/armura din 10 in 10 levele, in sensul ca poti pune alta, nu ca o imbunatatesti