| xArianna a întrebat:

Buna TPU.
Stie cineva ceva in legatura cu noile server din Metin2?
Cand ma jucam eu, acum cativa ani, erau alte servere iar eu eram pe Hydra. Acum vad ca au alte denumiri si nu am nici o idee pe care sa intru pentru ca nu as vrea sa pierd nivelul sau ceva.
Ma poate ajuta cineva va rog! Chiar vreau sa ma apuc din nou de joc.
Multumesc.

1 răspuns:
| CrazyAngel1998 a răspuns:

Nu mai e nici o speranta! Serverele vechi au fost sterse din ca uza existentei numarului mare de conturi eu am avut cont de lv 72 deci cred ca ma intelegi prin ce trec si eu sad