| xArianna a întrebat:

Mai demult m-am jucat Metin2 si m-am lasat o perioada destul de lunga, iar acum mi-am descarcat iar jocul si am observat ca s-au cam schimbat niste lucruri.
Cea mai mare problema o am cu noile servere. Eu inainte eram pe Hydra acum nu stiu ce server sa aleg pentru ca mi-e frica sa nu pierd nivelul pe care il aveam, nu era ff mare era vreo 43 dar oricum nu m-as mai juca daca ar trebui sa o iau iar de la 0. Stiu ca inainte asa era, daca intrai pe alt server decat cel pe care ai inceput incepeai de la 0.
Deci stie cineva ce ar trebui sa fac sau pe ce server sa intru ca sa nu pierd lvl-ul?

Astept raspuns, multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| AndreiHuh a răspuns:

Ca sa iti ramana acelasi nivel trebuie sa ramai pe acelasi server, adica Hydra. Daca intri pe altul, trebuie sa o iei de la 0, dar nu pierzi nivelul de pe Hydra in niciun caz :*

| xArianna explică (pentru AndreiHuh):

Pai cum sa intru tot pe Hydra cand serverul asta nu mai exista? Metin2 are acum alte servere, cu alte denumuri si nu stiu ce sa fac, pe care sa intru.

| xArianna explică:

Pai cum sa intru tot pe Hydra cand seerverul asta nu mai exista? Metin2 are acum alte servere, cu alte denumuri si nu stiu ce sa fac, pe care sa intru.