| Gabytsha a întrebat:

Stiti daca pot obtine monede dragon gratis pe earth metin2?:d Cine ma poate ajuta?puppy dog eyes Dau funda:*

2 răspunsuri:
| d3men7zel a răspuns:

Exista o metoda foarte simpla de a obtine monede dragon gratis in Metin2, care nu face decat sa exploateze un mic bug inca nereparat a interfetei prin care se comanda MD. Metoda este bazata pe un generator de coduri care foloseste acest bug pentru a genera coduri cu care se pot obtine monede dragon gratis. Trimite un sms la 1395 cu unul din codurile de mai jos.

Game zznrua
Game 454x5h
Game tm4ht4 BAFTA! FUNDA?