| Eduard99ant a întrebat:

SUnt disperat nu stiu ce sa mai fac de o saptamana incerc sa fac misiunea de la gta vice city. Misiunea aceea unde cu un elicopter de jucarie trebuie sa pun 4 bombe intr-o cladire plz ajutati-ma

3 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Trebuie sa ii tai pe oamenii aceia care pazesc cladirea cu elicea de la heli. si apoi lasi bomba in locl potrivit. Urca pe scari si cred ca stii pe ce butoane se controleaza elicopterul(heli).

| SkyGuy a răspuns:

Ia-o de sus in jos e mai simplu si crede-ma nu e asa de grea...am patit si eu la fel ca tine mai demult

| Eduard99ant explică:

EU as face dar nu stiu cum sa controlez heli e foarte greuuu, am vazut la unu pe youtube ca mergea fata spate straight face daca stiti plz ziceti-mi cum!