| 11vladutz90 a întrebat:

Joc GTA Vice City, si am trecut de mai multe misiuni numai ca nu pot sa trec de 2 misiuni, si anume Misiunea A (prima data trecuie sa ma duc sa il omor pe ala care joaca golf, am facut, apoi imi da un avion sa pun niste bombe intr-o cladire, pe asta nu pot sa o trec) si Misiunea V(dupa ce l-am omorat pe Lance proprietatea lui devine a mea, si imi spune sa ma duc in Mall, dar nu stiu ce sa fac in mall ca imi apar multe puncte mov, exact ca si cand iti arata ca ai o misiune numai ca sunt vreo 14, 15 puncte, ce sa fac?) Cine ma ajuta? Cum pot sa trec de ele? Plz dau funda! big grin tongue happy

60 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Buna!
Si eu am jucat GTA Vice City mai de mult.Stiu si eu misiunea cu elicopterul, nu am trecut-o nici in ziua de azi, e foarte grea.
Dar misiunea unde trebuie sa il ucizi pe ala de la golf e super usoara.Ai nevoie de arme.Trebuie sa scrii codul ''nuttertools''. Vei avea mai multe arme, cu care il poti omora pe nenea care joaca golf, fara sa te apropi de el(pusca cu luneta). Daca nu te vei apropiaa de el nu vor venii bogyguarzi lui sa te impuste.

Bafta!

| Atat_Stefan_1984 a răspuns (pentru Artemisia):

Eu am terminat misiunea cu elicopterul dar vrei sa stii un secret

| zseliuc a răspuns (pentru Artemisia):

Ai gresit nu trebuie sa scrii nuttertiools codul perfect este nuttertools ast-i

| hfyhfcyfyf a răspuns (pentru Atat_Stefan_1984):

Da

| Ovy_Cristy_1984 a răspuns (pentru Atat_Stefan_1984):

Spunel?

| stangaionut a răspuns:

A nu stiu e greu sad oricum bafta funda? n-am nici una am 0 funde

| glamour a răspuns:

Http://translate.google.ro/....../translate
Uite un link, vezi la a cata misiune esti si uita-te la filmulet. Am jucat GTA acum ceva ani si nu-mi mai aduc aminte misiunile.

| Gabriel0000 a răspuns:

Mare rahat fi atent la aia cu golful pur si simplu impingi masinile de golf in apa ca sa nu mai poata ala sa le ia, in acest mod il poti omori, sau moare singur luand masina care se afla in apalaughing. Misiunea cu elicopterul eu am facut nu stiu tu daca poti insa incearca sa schimbi controalele ca sa te poti deplasa cu elicopterul in fata, fale asa incat cand apesi pe sageata in sus sa dai cu ''spatele'' si cand apesi pe sageata in jos sa dea cu ''fata''. Aia cu molull? pff te duci in mol si tragi in toate geamurile alea, geamurile fiind punctele mov.big grin

| Ovy_Cristy_1984 a răspuns (pentru Gabriel0000):

Sau poate desteptule, scrii codul bigbang si explodeaza toate masinile. laughing

| stefan_5038 a răspuns:

Buna am jucat gta vc acum 3 ani l-am terminat intr-o saptamana fara nici un cod. am jucat pe playstateon 2. din cate tin minte trebuie sa distrugi geamurile alea de la cafenea din magazinul cu haine. sper ca te-am ajutat funda?

| aumih16 a răspuns:

Daca nu stii ce sa faci! cauta pe Youtube! acolo sunt toate misiunile! scrii jocul care te intereseaza! si anume gta vice city! nu gta 3! sau gta san andreas! misiunea aceea cu elicopterul! e foarte grea! nici eu nu am putut! desi am incercat! trebuie totusi sa fii atent si la politisti!

| aumih16 a răspuns:

Si vezi! ca nu l-ai omorat pe vance lance ala traieste! poate ai vrut sa spui zici ricardo diaz! in fine da proprietatea lui devine a ta! iti aduci acolo si cativa prieteni! ken rosenberg! lance vance! avery carrington!

| aumih16 a răspuns:

La aia cu puncte mov! trebuie sa spargi niste geamuri nu ai nevoie de vreo parola! sau chiar vreun elicopter! in fine la aia cu elicopterul de jucarie nu stiu exact! dar i-a un save game de pe net! si il bagi in folderul my documents unde ai tu salvarile jocului acolo! ca sa treci peste eu asa am facut! ca nici eu nu puteam! bagam numai trei bombe! si restul nu le lasa! ca iti trebuia timp!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie să faci codul professionaltools, şi apoi foloseşte turnul cu rachetă să tragi în geamurile magazinelor ca să treci! Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Misiunea In Care trebuie sa intri in mall trebuie sa iti ei o arma cu multe gloante de ce? pentru ca trebuie sa intri in magazinele cu puncte mov si apoi impusti toate magazinele cu puncte mov atata tot daca vreti sa ma contactati intrati pe yahoo ID:TIZIALI2008 PAROLAtongueEPITO AM TERMINAT

| catalin542000 a răspuns:

Sall TPU eu am jucat jocu de 2 ori si am trecut de fiecare data misiunile alea 2 cu elicopteru si terenu de golf la terenu de golf ei armura tot si te duci sil omoribine cand intri in terenul de golf iti confisca armele ei tu dupa ce intri scrii parola asta nuttertools o scrii exact cum ai vazut-o pur si simplu apesi pe taste in timpul jocului nu trebuie sa pui pauza si chesti siti apar armele si este o arma marerotunda cu aia faci tancurile sa explodeze deci este de putere il omori pe omul ala imediat si cu elicopteru controlezi numai din tastele de numpad.
La ce raspuns ti-am dat cred ca merit funda nu?

| Daniel235 a răspuns:

Buna am trecut tot GTA vc, si la misiunea A trebuie sa pui bombe cu elicopterul eu am trecut-o iar la misiunea V trebuie sa spargi geamurile eu le-am spart cu minigun-ul!
Funda plss!

| Troll2332 a răspuns:

Acolo la mall trebuie sa spargi geamuri unde iti apar punctele...

| Andrei500 a răspuns:

Misiunea cu avionul ala nu stiu cum sa o trec ca am avut si eu gta vc dar cealalta cu mall-ul e simpla de explicat dar greu de facut te duci acolo in mallsi trebuie sa tragi in geamurile alea cumde nu sti tu si eu stiu la 7-8? laughing

| ADR111 a răspuns:

Unde sunt punclete ala roz sun geamurile de la magazine si trebuie sa le spargi pe toate. Bafta. Funda?

| catalinpsenisnic a răspuns:

Eu am terminat toate misiunile din gta vice city si din gta san andreas si acum cand o sa apara gta 5 pe pc, o sa le termin si pe alea,,, si referitor la intrebarea ta la sfarsitul misiunii din gta vice city trebuie sal omori pe sonny si pe lance si atat funda? happy

| Engür a răspuns:

La A trebuie sa pui niste bombe, si la V trebuie sa spargi geamurile (cu oo arma), Funda?

| raduk2011 a răspuns:

Pai iesi afara din mall si du-te la punctele mov la fel ca la misiuni stii,

| Stefanx a răspuns:

Ma la misiunea de la A dupa ce ai trecut de ala cu golf trebuie sa pui bobele: afara la etajul 1 la etajul 2 pana la ultimul trebuie sa urmaresti semnele alea roz dupa harta apoi caladirea va exploda. La V prima misiune de la V trebuie sa te duci in Mall si sa spargi toate geamurile cu pistolul pana sa se scurga timpul la fel ca la A. Daca vrei mai multe detalii sau nedumeriri la orice lucru sau la jocuri contacteaza-ma pe ID-ul boy_stefan30.

| bogdanboss2012 a răspuns:

Misiunea La V trebuie sa spargi geamurile si la A pur si simplu pui bommbele pe acele butoaie si pur si simplu funda?

| DariusBmw2012 a răspuns:

Apoi daca te-ai blocat la alea nu mai are rost sa joci ce o sa faci mai incolo nu esti nici pe la 20% laughing

| alisaandreea a răspuns:

La misiunea cu multe puncte mov trebuie sa te duci la fiecare punct sa spargi geamurile magazinelor din mall mergi mai intai la etaj ca sa iti fie mai usor ca sa faci misiunea mai repede cand vezi ca te urmareste politia bagi codul leavemealone sa te lase politia in pacewinkingmisiunea cu cladirea so daram nici eu nu pot s-o fac

| Atat_Stefan_1984 a răspuns:

Misiunea cu elicopterul e cea mai usoara pentru mine

| eduard2003 a răspuns:

Ala cu elicopterul, intr-adevar e ff grea.la aia cu puncte mov(sfat ca sa mergi mai repede la mall te duci la elicopter sus pe casa si dupa cri onspeed(parole de viteza) si dupa te duci cu elicopterul la mall)la mall trebuie sa spatgi geamurile magazinelor. Funda? Te roogggg!

| Xslayder a răspuns:

Am avut gta vice city dar nu stiu darmi s-a sters si nustiuh misiunea

| alexan38 a răspuns:

Misiunea e simpla la golf trebuie sa ai arme si stiu cand intri badiguarzy iti iau armele le las acolo si cand intri bagi codul professionaltools, nuttertools sau thugstools si folosesti armele cu binoclu si il immpusti pe ala apoi ii omori badiguarzy si gata

| Gamer117 a răspuns:

Trebuie sa te duci in fiecare punct si vei vedea ca acolo e cate un magazin si tu trebuie sa ii spargi geamurile

| ionutz_7222 a răspuns:

Trebuie sa meri la mall si sa spargi toate geamurile din mall

| SemnMan a răspuns:

Cea cu elicopterul este foarte usoara DOAR DACA...ai facut scoala de aviatie si ai terminat SAN ANDREASU! In mall trebuie sa spargi toate geamurile! Sper ca ti-am fost de folos... Daca mai vrei sugestii spune-mi