| B3HappyN0Worry a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Azi voiam sa descarc sims 2 (versiune normala) si a mers totul bine pana cand a urmat pasul sa il bag intr-un folder ca scria "what tipe of user are you?" si trebuia sa aleg dintre "Typical user-Default directory ( C:\Program Files\EA GAMES\The Sims 2 )" sau "Advanced User-Select directory" si am incercat sa le bag pe amandoua si pe oricare as apasa si apoi as baga next apare "There is not enough space available on drive to install the game.Please free up some space or change the target location to a different disk".Imi spune cineva ce sa fac va rog? Raspunsul bun primeste FUNDA si VOT!

2 răspunsuri:
| eXperience a răspuns:

Salut, e foarte simplu: Nu ai destul spatiu pe disk, incearca sa dezinstalezi programe, jocuri, etc pe care nu le mai folosesti.

| B3HappyN0Worry explică (pentru eXperience):

Merge cum ai spus tu! Dar am montat imaginile alea si se incarca pana la 28% descarcarea si dupa se opreste si apare ''A problem occurred when trying to transfer the file 'TSData\Res\Sound\Voice2.package' from the media.Do you want to retry to copy the file, or cancel the installation?'' Ce sa fac?