| Stangaciu a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Vreau sa ma apuc de cs si nu pot din cauza spre exemplu cand misc mouse-ul imi merge in reluare si nu e din cauza mouse-ului ca l-am schimbat si tot asa merge! Am placa video Nvidia geforce fx 5500 256 mb. Nu pot da pe open gl! Va rog un sfat ceva! Dau funda!

2 răspunsuri:
| edit28 a răspuns:

Poate fi din mai multe cauze. Procesor prost, driverele nu sunt la zi, calculatorul necuratat cu CCleaner...

| ChangeName a răspuns:

Regleaza sensibilitatea la mouse din optiuni.
Sau daca zici ca este lag atunci asigura-te ca ai instalat driverul placii video