| valeriu4u a întrebat:

Va rog raspundeti-mi cat mai repede. Mi-am descarcat PowerPoint 2012 dar imi cere parola la dezarhivare! Va rog =cine stie sa ma ajute ca am nevoie urgent! Pentru cel mai rapid si mai buna RasPUNS FUNDA + VOT!

1 răspuns:
| Pyromaniac a răspuns:

Inseamna ca site-ul de unde l-ai descarcat poratat a pus parola care unele siteuri o pun pe pagina de descarcare dar daca nu apare, este o teapa. Nu cadea in capcana cu cumparaul cheii ca e o teapa care iti ia banii si nu iti da nimic.