| ByaBella a întrebat:

vreau sa cumpar o palarie Teemo cat mai repede, livrarea sa fie pana sambata viitoare.Pe Okazii.ro spune 30 de zile dar ma intrebam daca nu ar putea mai repede fiindca sunt in stoc? Daca stiti vreun site cu livrare rapida sau vindeti chiar voi v-as ramane recunoscatoare.

3 răspunsuri:
| Okaziiro a răspuns:

Buna, ByaBella! In aceasta situatie iti recomand sa iei legatura cu vanzatorul si sa intrebi cat de repede se poate face livrarea produsului de care esti interesata. Pentru ca produsele de pe Okazii.ro sunt vandute de utilizatorii nostri doar ei te pot ajuta cu informati suplimentare. Poti cere mai multe detalii despre un articol daca te loghezi in cont (http://www.okazii.ro/contnou/creare/) si apoi in pagina produsului apesi butonul "Intreaba vanzatorul". O zi frumoasa!

| AndreeeaConstantin a răspuns:

Nu cred ca s-ar livra in 30 de zile nici daca ar veni din strainatate palaria. Verifica mai intai din ce oras este vanzatorul. Iti apar datele lui de contact si va puteti intelege asupra livrarii.

| carmen2011 a răspuns:

Daca esti din Bucuresti si tu si vanzatorul, puteti alege punctul de livrare si sa efectuati tranzactia mult mai repede. cred ca si prin curier ar fi destul de rapida treaba daca sunteti amandoi din acelasi oras.
din experienta iti recomand sa optezi pentru punctul de livrare. elimini orice emotie happy