| Andrei_Mindru_1996 a întrebat:

Vreau sa cumpar un Sony Ericsson Xperia play dar pe toate site-urile spun ca nu il mai au in stoc...Imi poate spune cineva un site de unde pot sa il cumpar dar sa fie pana in 960 Lei.

4 răspunsuri:
| bassmusic a răspuns:

Sunt o multime de magazine: http://www.shopmania.ro/......y-15070061 BAFTA!

| Andrei_Mindru_1996 explică:

Multumesc frumos dar site-ul acela nu imi este de ajutor deoarece niciun site nu il mai are pe stoc...

| Andrei_Mindru_1996 explică:

Singurul site serios este Ilex dar este 1169 Lei si nu prea imi convine...