| Marcel28000 a întrebat:

Buna TPU, vreau sa imi cumpar un pc mega bun si vreau sa stiu daca merita asta, multumesc.

https://www.cel.ro/......3MzUoPg-l/

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

PC-ul acesta este performant, insa doar novicii cumpara sisteme gata facute, cei care se pricep isi configureaza ei sistemul, si ajung de cele mai multe ori la preturi mult mai mici decat la sistemele vandute de-a gata! insa e alegerea ta si banutii tai!
din cate stiu eu, cel.ro nu sunt cei mai corecti cand vine vorba de garantia produselor! au foarte multe plangeri pe net daca o sa cauti!
deci cauta sa cumperi din alta parte, eventual cum ti-am zis sa iti faci un PC din piese!
Parerea mea este ca investitia de bani multi intr-un PC care nu este aducator de bani la randul sau, este degeaba! doar ca sa joci jocuri la FPS si rezolutie inalta!
cand faci si bani cu un PC atunci merita si 20k euro, daca scoti lejer 7k pe luna!winking