| TheSpectacularSpidey a întrebat:

vreau sa imi cumpar un PS3 pana la iarna si un televizor led de asemenea.Momentan am bani doar de PS3

1)Ce fel de PS3 imi recomandati s-a cumpar?(ce anume influenteaza calitatea unui PS3 si ce anume il face mai special de celalalte PS3'uri)
2)Ce ziceti ca ar fi mai bine sa il cumpar acum sau sa mai astept pana la iarna sa scada pretul?
3)As vrea sa imi cumpar un televizor LED pana in 20 milioane si sa aiba minim 80 CM. Aici nu prea inteleg ce televizor ar fi mai bun pentru conectarea la ps3, adica un televizor mare cu cu peste 100CM diagonala sau unul mediu?

PS:Am deja un monitor LCD Samsung pentru a-l conecta cu ps3'ul pana imi iau Televizor.

3 răspunsuri:
| John1973 a răspuns:

Uite aici un Led sub 20mil http://bit.ly/1w82Cs7

| RobertSkiller69 a răspuns:

Mai bine til iei acum si jocurile mai bine ti le iei de pe 1 iulie pana pe 8 si iti recomand fifa 13 si need for speed

| TheSpectacularSpidey explică (pentru RobertSkiller69):

Eu vreau sa-l modez nu dau banii pe jocuri.