| tovelo a întrebat:

vreau sa imi descarc KATIA, voi avea nevoie la facultate de el.Ati lucrat careva in el sa imi spuneti pe care sa il descarc?

5 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Buna. Te ajut eu sa-l iei. Spune-mi mai multe informatii. Ce este? Joc, program?

| tovelo explică (pentru ThEEmperoR):

E program de proiectare.mie imi trebuie pentru piese in special de masina.si m-am uitat pe youtube apare mai mereu katiav5 cred ca acela e.

| ThEEmperoR a răspuns (pentru tovelo):

L-am gasit. Add theemperor_florin

| tovelo explică (pentru ThEEmperoR):

Dar ai vazut ca sunt mai multe tipuri de v5? ..sau ai gasit simplu?