| lake a întrebat:

Buna TPU vreau sa imi pun pe telefon niste melodii. si nu pot doar daca melodia e pe winamp si e pe bs.player si cum sa o mut pe winamp? dar toate melodiile sa imi fie pe winamp

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Da click dreapta pe o melodie -> Deschidere cu ->Alege program implicit ->click pe Winamp ->OK. Melodia se va deschide cu winamp.
Bafta!

| lake explică (pentru neluL):

Da ma am incercat si in plus mi in engleza windowsu si am windows xp

| neluL a răspuns (pentru lake):

Da click dreapta pe o melodie si te duci cu mouse-ul fara sa dai click, in dreptul -> Open with -> acum da click jos de tot unde scrie -> Choose programe, in fereastra care se deschide da click pe -> Winamp si bifeaza casuta cu " Always use the selected program to open tha cand of file" si click -> OK.
Acum toate melodiile se vor deschide cu Winamp.

PS. daca nu stii nici o boaba de engleza, de ce nu dai windows-ul in limba romana?