| mankill a întrebat:

Vreau sa incep sa joc metin 2 fun. Ce caracter sa-mi fac si ce magii? Dar sa gasesc si iteme sa-mi cumpar etc. Raspunsul care ma ajuta primeste funda.

6 răspunsuri:
| mankill explică:

Baieti eu nu sunt prea lamurit in legatura cu magiile. Vreau un caracter bun la dueluri si la lv mic si la lv mare.

| TheUltimaTeHack a răspuns (pentru mankill):

Nah fa-ti sura pe magiile cu aura aia pe sabie

| TheUltimaTeHack a răspuns:

Pe fun depinde...
la war:daca vr sa cresti bine si la lv mai mare sa fii bun pati p mental; da daca vr sa fii mai bun la dueluri si un pic mai slab la crescut fa-ti pe corp.P.S.as alege corpu
la ninja:daca vr sa cresti bine si sa fii bunicel fa-ti pe lama; daca vr sa fii bun la dueluri fa-ti pe arc(multi bani de cheltuiala pentru arcuri si arme pe crescut)
la sura:daca vr sa fii bun la dueluri fa-ti pe magie neagra; daca vr sa fii bun si la crescut si la duel fa-ti p celelalt(am uitat cum se chemau);(la lv mare ii bati p toti daca nu iti pui aia cu flacara)
P.S.nu joc p saman
warninja

| mankill explică (pentru TheUltimaTeHack):

Dar pentru dueluri la sura ar fi recomandat magie neagra?

| raulpop26 a răspuns:

Deci sa zicem fate ninja la ninja la lv mare daca iei zmee pui bns cu 10%semi-om si le evoluezi+ pietre cat se pot de + alea sunt perfecte acum armura sa zicem iei otel+9 si pui pietre + max si pe armura pv max si 15 sabie 15 2 maini 15 pumnal pe iteme pv si pumnal sabie 2 maini! funda!

| mankill explică (pentru raulpop26):

Bonusuri stiu sa pun. Eu ziceam de caracter si ce magii.