| xDanyxDany a întrebat:

vreau sa-mi cumpar o placa video MSI NVIDIA GeForce GTX 760 OC Twin Frozr GAMING, 4096MB, si am o sursa de 600W, 1 hdd si un dvd rw. O sa suca sursa toate componentele astea?

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Cu cit? 760 nu isi merita banii in momentul de fata. http://www.tomshardware.com/reviews/gaming-graphics-card-review,3107-3.html si de vazut si pagina urmatoare.

| bogdan324 a răspuns:

Spune care este modelul sursei

| CAMIOANIEEE a răspuns:

Spune și procesorul, placa de bază(deși nu cred că e așa important)Și ce fel de sursă. Degeaba are 600W dacă nici 400 nu poate scoate.