| BloOD a întrebat:

vreau si eu sa stiu ce bonusuri trebuie' sa bag la un sura pvm ca sa pot omora monstrii bine si sa mai si rezist.
Si sa imi spuneti cum sa bag bonusurile pentru pvp la sura, si ce itime miar trebui.
Joc pe un server privat, Metin2United...

1 răspuns:
| DraGfirE a răspuns:

Pentru pvm trebuie sa ai piatra +4 cu tare impotriva monstrilor si ca sa rezisti echipamentul sa fie asa armura cel putin +6+7,coif +6, scut pentagon +6 si bratara de argint daca se poate sa fie +7 sau chiar +9 si sper sa te ajute.