| AndaAnduta a întrebat:

Vreu si eu niste parole gta san andreas dar nu normale dinalea noi ca de fumat si ceva de genul dau fundita si vot raspunsului care imi e de ajutor urgent mersi

2 răspunsuri:
| MonrealLuigi a răspuns:

Asnaeb=evadare; fullclip=gloantze infinite si mai important baguvix = viata infinita(dar mai bine e fara coduri...) si pentru a fuma iti trebuie Modul... parca asa stiam Funda?big grin

| And_8765 a răspuns:

Incearca modul sobiet are multe chestii de alea.Succes
cauta versiunea 4.3 asta e cea mai noua
Uite aici un tutorial de folosire: http://www.youtube.com/watch?v=Yoiutbz4YKI