| Ştefuuu a întrebat:

Buna TPU:-x Azi mi-am facut cont pe Metin2 United... am descarcat jocul in pc si cand am vrut sa ma loghez nu a mers zicea ceva ca trebuie sa activez contul... straight face cand am dat la mail am dat pe link-ul pe care l-am primit si imi zicea ca a aparut o eroare si sa revin mai tarziu. in fine ca am asteptat 3 ore oh go on si tot nu a mersraised eyebrows cine ma poate ajutaa puppy dog eyes Dau Fundaa:-x

2 răspunsuri:
| CHAOSGamingsiDesign123 a răspuns:

Daca ti-a dat sa activezi contul trebuia sa astepti 24 din 24 de ore