| BosssLikes a întrebat:

ziceti-mi niste jocuri gen:sniper ghost warrior nu neaparat cu impuscaturi dar sa fie grafica frumoasa nu jocuri online

Răspuns Câştigător
| Mircea_Mohora_1997 a răspuns:

Borderlands, crysis, counter strike ( sau source ), crysis 2, battelfield 1 2 sau 3 ( 3 are grafica beton ), rage ( are cele mai mari cerintze din lista asta ), call of duty (4, modern warfare 2, black ops sau modern warfare 3 ) si cam atat imi trec prin minte. Sper ca te-am ajutat, app. parerea mea e ca cele mai bune sunt borderlands si cele din seria call of duty big grin